Українська
Замовити зворотній зв'язок

Вакансії

ІНТЕРРЕСУРС - український виробник і постачальник обладнання для інженерних систем

Наше обладнання щодня використовується в процесах тепло-, газо-, електро- і водопостачання, для будівництва і підприємств металургійної, нафтогазової, хімічної, харчової, і інших галузей промисловості.

Більше 15 років і 1 000 000 сучасних інженерних рішень.

Ми представляємо якісну продукцію, сучасні інженерні рішення і оперативну технічну підтримку, тому серед наших клієнтів найбільші українські та міжнародні компанії: Арселор Мітал Кривий Ріг, Київенерго, Київводоканал, Danone, Coca-Cola, PEPSICO, ОБОЛОНЬ, САНДОРА, і ін.

Ми - молода і успішна команда самих різних фахівців: інженерів, логістів, технологів, маркетологів, бухгалтерів, працівників фінансових та юридичних служб, HR- і IT-фахівців, програмістів, управлінців і багатьох інших.

Наша мета - підтримка і розвиток професійної команди, впровадження сучасних технологій і пошук найбільш ефективних рішень у всіх сферах діяльності.

Ми хочемо, щоб в кожному куточку світу, де представлена ​​наша компанія, продукти і рішення, бренд INTERRESURS став синонімом таких понять, як сучасні технології, професіоналізм, порядність, відкритість і працьовитість.

Ми цінуємо професіоналізм, сумлінне ставлення до обов'язків, бажання розвиватися і відповідальне ставлення до цінностей, традицій, досвіду і репутації компанії, а натомість пропонуємо комфортні умови для професійного зростання, програми корпоративного навчання, оформлення і роботу по КЗпП України, соціальний пакет, стабільну заробітну плату , оплачувана відпустка, корпоративні заходи і спортивні свята.

Приєднуйтесь до нашої команди і отримаєте широкі можливості для професійного та особистісного розвитку!

Надсилайте своє резюме з супровідним листом: interresurs@ukr.net

Наші вакансії: Інженер-теплотехнік Інженер-гідротехнік, Менеджер з продажу обладнання, Інженер-конструктор, Інженер-технолог, Проектувальник ОВ і ВК, Кошторисник, Монтажник, Налагоджувальник КВП, Електрик, Економіст, Бухгалтер і ін.